FAQ

Jak przebiega realizacja stron internetowych dla klientów z Warszawy?

Dla klientów z Warszawy proponujemy metodologię, która polega na 3 spotkaniach. Pierwsze spotkanie odbywa się jeszcze przed rozpoczęciem realizacji i ma na celu przedstawienie Państwu całej realizacji od kuchni. Pokazujemy jak przebiega harmonogram prac, jakie są możliwości systemu cms oraz możliwości promocji gotowej strony. Drugie spotkanie następuje już po podpisaniu umowy i dotyczy ustalenia priorytetów strony i dopracowania makiety roboczej strony internetowej.
Dzięki takiemu podejściu możemy zaoszczędzić wymianę wielu maili  i telefonów.  Tworzenie stron internetowych to przede wszystkim stworzenie logicznej nawigacji i możliwości szybkiego dotarcia do treści. Dopiero drugi cel to stworzenie przejrzystego i nowoczesnego projektu graficznego.

Trzecie spotkanie następuje już na koniec realizacji w celu weryfikacji, czy strona internetowa działa poprawnie oraz szkolenia z obsługi systemu cms. Warszawa to największy w Polsce rynek jeśli chodzi o strony www.

Ceny tworzenia stron internetowych. Jak wybrać ?

Strony internetowa Warszawa - ceny

Jeśli chodzi o tworzenie stron internetowych to Warszawa jest jednym z najtrudniejszych rynków w Polsce. Tu ceny zaczynają się od 90 zł (oferty z Allegro) po 15 000 zł oferty profesjonalnych agencji interaktywnych.  Jak zatem wybrać dobrą ofertę i z jednej strony nie przepłacić, a z drugiej  mądrze oszczędzić ?
Stworzenie strony internetowej zajmuje od 14 do 31 dni  i sam ten fakt powinien rzucać podejrzliwe światło na oferty rzędu 90 - 500 zł. Ponieważ jak można zarobić przy takich stawkach. Odpowiedź jest prosta - poświęcając na realizację 1- 5 godzin, a co za tym idzie kopiując gotowe rozwiązanie i zmieniając kilka szczegółów. W sieci niestety są tysiące takich klonów stron internetowych, a ich najpoważniejszym mankamentem jest to, że bardzo ciężko je wy pozycjonować.

Dlatego tylko oferty od 3000 zł w górę są warte uwagi. Przy wyborze firmy warto zwrócić uwagę na jej portfolio oraz to ile z tych projektów można zobaczyć on- line.

Dla jakiej branży warto stworzyć stronę internetową typu Onepage ?

Strony internetowe typu one page najlepiej sprawdzają się przy prezentacji tzw. produktów pudełkowych.  Jakie są zalety i wady tego typu stron internetowych?

Największą zaletą jest przejrzysta prezentacja treści. Możliwość wstawienia dużych ciekawych grafik pokazujących produkt oraz takich elementów jak video.  Na pewno wadą tego typu strony jest to, że nie można jej bez ograniczeń rozbudowywać a każda zmiana wymaga prawie zawsze udziału webmastera, a co za tym idzie generuje dodatkowe koszty. W naszym portfolio można  znaleźć kilka przykładów takich stron. Podsumowując strony internetowe typu One page świetnie sprawdzają się jako strony produktowe przy tzw. produktach pudełkowych, które mają krótki opis i bardziej nastawione są na graficzny aspekt prezentacji produktu. Jedną z metod, która pozwala na rozwój tego typu strony jest zastosowanie slidebarów (czyli mówiąc kolokwialnie przewijanych pasków, gdzie możemy dodawać nowe elementy). Zazwyczaj edycja tego typu elementów jest możliwa przez panel systemu cms i nie podlega większym ograniczeniom.
Czasami strony typu One Page stosowane są przy start upach ponieważ oferta firmy nie jest jeszcze sprecyzowana, a celem strony jest raczej zaakcentowanie, że firma istnieje i jest nowoczesna niż przekazywanie szczegółowej treści. W naszych realizacjach można znaleźć stronę dla Taxipolska, która właśnie we wstępnej fazie tej firmy pełniła dokładnie taką rolę.

Zobacz projekt