OFERTA

Aplikacje dedykowane

Jeśli chcesz usprawnić działanie swojej firmy lub unowocześnić przestarzały system,  stworzymy apliakację specjalnie dla Ciebie.

Unowocześnienie istniejących aplikacji

Jeśli posiadasz przestarzałą (lub amatorsko wykonaną) aplikację, której możliwości są ograniczone stworzymy jej ulepszoną wersję. Pierwsza faza to analiza wad i zebranie Twoich wymagań. Następnie tworzymy makiety funkcjonalne i potwierdzimy szczegóły działania aplikacji. Ostatnia faza to wdrożenie aplikacji i testy, potem aplikacja zostanie uruchomiana.

Tworzenie aplikacji od podstaw

Często przedsiębiorcy mają pomysł jakie narzędzie ułatwi im pracę i to już wystarczy. Twój pomysł w połączeniu z naszą wiedzą da efekt w postaci skutecznego narzędzia. Dzięki stworzeniu makiety funkcjonalnej już we wstępnej fazie możesz sprawdzić, czy aplikacja po wdrożeniu rzeczywiście Ci pomoże. Już na początku dopracujemy szczegóły działania i wdrożmy tak, żeby można była ją rozwijać w przyszłości.

Najczęściej zamawiane aplikacje

Panel klienta

Dzięki niemu każdy klient ma w systemie swój profil gdzie możesz udostępniać mu różne dane. Szczegóły zależą od branży i konkretnych wymagań.

Kalendarz z rezerwacją

To aplikacja np. dla firm szkoleniowych. Dzięki niej Twój klient może w kalendarzu zapytać o termin szkolenia lub zapisać się na istniejące wydarzenie (np. na targi). Dodatkową zaletą tej aplikacji jest możliwość zintegrowania jej z płatnościami on-line (dzięki temu np. za miejsce na targach Twój klient od razu zapłaci).

Kalkulator porównania kosztów 

To aplikacja, która zachęca klienta do interakcji. Dzięki niemu możesz pokazać przewagi swoich produktów lub usług i dostarczyć klientowi szczegółowych danych. Dodatkową zaletą tej aplikacji jest możliwość wygenerowania oferty do pliku PDF i wysłania zapytania o konkretną konfigurację ofertową.

Zobacz projekt