OFERTA

Przebudowa istniejących stron

Prześlij nam link do starej wersji strony, zapoznamy się z nim i ustalimy co chcesz zmienić. Jeśli strona ma zostać znacznie rozbudowana przygotujemy makietę funkcjonalną. Możemy pomóc przy dopasowaniu treści, ponieważ często odświeżenie strony to także dobry moment żeby:

  • przeredagować (często skrócić) treść
  • sprawdzić, które działy są aktualne, a które należy usunąć
  • dodać nowe funkcjonalności (np. newsletter, panel klienta, aplikację dedykowaną)

Jak przygotować się do przebudowy strony internetowej ?

Najważniejsza jest treść, która ma się znaleźć na stronie. Warto dobrze to przemyśleć już we wstępnej fazie realizacji, ponieważ późnej zaoszczędzi to poprawek i tworzenia dodatkowych układów graficznych podstron. Najlepiej zacząć od rozrysowania struktury strony w formie drzewka. To da jasny obraz co jest potrzebne, co się dubluje i co należy usunąć. Drugi etap to nadanie priorytetów, dzięki temu będziemy wiedzieć, do których działów musimy stworzyć odnośniki ze strony głównej. Na koniec skracanie treści. Nikt nie ma czasu na czytanie ogólnych opisów, trzeba skrócić treść tak, aby zawierała konkrety i była wartościowa dla klienta.

W czym możemy pomóc podczas przebudowy strony?

Możemy pomóc zarówno w przygotowaniu struktury treści i jej ułożeniu jak i  wykupieniu zdjęć i grafik. Atrakcyjna prezentacja treści na podstronach to bardzo ważny element sukcesu strony. Duże ilości ciągłego tekstu zniechęcają do czytania. Treść powinna być nasycona zdjęciami, wykresami lub ikonami, dzięki temu większa ilość klientów pozna ofertę i skontaktuje się przez stronę.

Projektowanie stron internetowych

Przy odświeżeniu wizerunku firmowej strony internetowej najczęstsze wymagania klienta dotyczą zaprojektowania nowoczesnego projektu graficznego lub unowocześnienia systemu cms.  Przy stworzeniu nowego projektu najważniejsze jest mądre przemyślenie makiety logicznej i nawigacji strony internetowej, które będzie ułatwiało dotarcie to wybranej treści. Stylistyka projektu musi być dopasowana do ilości treści, która będzie docelowo zawarta na stronie.

Samo projektowanie stron internetowych powinno opierać się na najnowszych panujących na świecie stylistykach. To jest gwarancja, że stworzona strona www przez dłuższy czas zachowa nowoczesny wygląd. Przy projektowaniu stron internetowych należy także pamiętać o użyteczności strony na urządzeniach mobilnych. Według niektórych dużych agencji interaktywnych ze świata w przyszłości projektowanie stron internetowych będzie się zaczynało od projektu dla wersji responsywnej. Warszawa nie pozostaje w tyle - tu także powstają innowacyjne projekty stron, także częstu dla dużych międzynarodowych marek.

Zobacz projekt