OFERTA

Pozycjonowanie stron internetowych Warszawa

Prowadząc własną działalność gospodarczą, w dobie internetu, musisz zadbać o odpowiednią widoczność swojej firmy w sieci. Na skuteczne pozycjonowanie stron składa się wiele czynników. Zważywszy na sporą konkurencję, warto te zadanie zlecić specjalistom. Przybywamy z pomocą! Decydując się na skorzystanie z naszych usług, zapewniamy, że Twoja witryna osiągnie wysokie pozycje na frazy powiązane z Twoją działalnością. Zrobimy to w sposób bezpieczny i w pełni skuteczny. Zajmujemy się pozycjonowaniem stron wielu klientów z Warszawy i okolic, jednak nie ograniczamy się tylko do tego terytorium.

Korzyści płynące z pozycjonowania strony internetowej

Jeżeli do tej pory nikt nie zadbał o pozycjonowanie Twojej strony lub było to robione w sposób nieskuteczny, należy zmienić ten stan rzeczy! Zlecając prace profesjonalistom z WebMedio, możesz liczyć na:

  • Osiągnięcie wysokich pozycji w wyszukiwarce Google. Klienci będą w stanie łatwiej odnaleźć Twoją firmę, decydując się na skorzystanie z Twojej oferty.
  • Zapewniamy długotrwały efekt. Podejmowane przez nas działania są w pełni przemyślane i bezpieczne. Dzięki temu, Twoja strona nie będzie narażona na drastyczne spadki, a nawet całkowite zaprzestanie wyświetlania jej w wynikach.
  • Wyprzedzenie konkurencji. Konkurenci z branży z pewnością nie pozostają bezczynni i również pragną uzyskać jak najlepsze wyniki w wyszukiwarce. Nasza wiedza i doświadczenie, pozwala na skuteczną walkę z oponentem, najczęściej zakończoną zwycięstwem.
  • Zwiększenie siły marki. Osiągając wysokie pozycje w wyszukiwarce, budujesz siłę marki. Twoja firma staje się bardziej rozpoznawalna, poprawiając swój wizerunek i zaufanie konsumenta.
  • Pozyskanie nowych klientów. Zwiększając swoją widoczność w wyniku pozycjonowania, masz pewność, że na Twoją stronę trafi znacznie większa liczba potencjalnych klientów. Przełoży się to na sprzedaż produktu lub usługi, co będzie skutkować większymi zyskami Twojej firmy.

Jeżeli prowadzona przez Ciebie firma rywalizuje z innymi w Warszawie, masz świadomość, jak duża jest konkurencja. Skuteczna usługa pozycjonowania stron internetowych oferowana przez WebMedio, zapewnia poprawę pozycji w wyszukiwarce (zwiększając widoczność witryny). Działamy także globalnie, nie ograniczając się do terenów Warszawy i okolic.

Co wchodzi w skład usługi pozycjonowania oferowanej przez WebMedio?

Każde zlecenie ma dla nas największy priorytet i zlecenie. Zespół doświadczonych specjalistów z dziedziny pozycjonowania, dzięki swojej szerokiej wiedzy zadba o poprawę pozycji Twojej firmy w wyszukiwarce. Poniżej przedstawiamy poszczególne aspekty, które mają wpływ na pozycjonowanie oraz przebieg naszej możliwej współpracy:

Przejrzyste raporty – Jesteś na bieżąco informowany o wszystkich działaniach dokonywanych przez naszych specjalistów. Raporty są precyzyjne i przejrzyste. Zobaczysz czarno na białym, efekty naszej pracy.

Darmowa wycena, audyt i analiza konkurencji – składając zapytanie ofertowe, za darmo przeprowadzimy audyt Twojej strony. Przyjrzymy się bliżej również konkurentom. Da nam to jasny obraz, ile elementów mamy do zmiany oraz poznamy przybliżony czas, niezbędny do osiągnięcia zamierzonych efektów. Przedstawimy także dopasowaną do Twojej firmy szczegółówą strategię działania.

Jasna umowa – podpisywana z nami umowa jest w pełni czytelna i jasna do zrozumienia. Nie ukrywamy żadnych faktów przed Tobą. Warunki współpracy są jasno zdefiniowane. W naszych umowach nie znajdziesz żadnych haczyków i kruczków.

Dedykowany specjalista – każdy z naszych klientów ma przypisanego specjalistę ds. pozycjonowania, który zapewnia stały kontakt i wsparcie. Charakteryzuje nas indywidualne podejście do klienta. Gwarantujemy rzetelność i pełne zaangażowanie w kampanię.

Copywriting – Nasz zespół copywriterów jest gotów do zmian treści wewnątrz Państwa strony, przygotowania eksperckich artykułów na blog. Wysokiej jakości, unikalne treści są bardzo cenione przez Google. Wynagradza je, poprzez umieszczenie witryny, na wyższych pozycjach w wyszukiwarce.

Optymalizacja – W naszych szeregach pracują specjaliści z dziedziny projektowania stron. Wszelkie zmiany optymalizacyjne w kodzie strony, wprowadzenie udogodnień czy nowych funkcjonalności -  zajmiemy się tym bez problemu. Zadbamy o prędkość ładowania Twojej strony oraz wszelkie inne niezbędne kwestie dotyczące optymalizacji wewnątrz strony.

Linkbuilding - Bezpieczne i skuteczne budowanie profilu linkowego. Wieloletnie doświadczenie naszych specjalistów ds. pozycjonowania, sprawi, że pozyskamy dla Twojej strony wysokiej jakości linki z autorytatywnych miejsc. Tego rodzaju odnośniki są gwarancją poprawy pozycji w wynikach wyszukiwania.

Koszt pozycjonowania stron internetowych w Warszawie

Cennik pozycjonowania zaczyna się już od 100zł. Oferta jest jednak uzależniona od kilku czynników. Wśród najważniejszych z nich:

  1. Konkurencyjność. W największym stopniu cenę uzależniamy od konkurencji na wybrane frazy. Pewnym jest, że istnieją słowa kluczowe o różnym stopniu trudności oraz liczbie konkurentów walczących o najwyższe pozycje. Inaczej będą się kształtować ceny w przypadku firmy pragnącej się pozycjonować na frazy np. mechanik Warszawa, a zgoła odmiennie na np. manicure bemowo. Podejmiemy się każdego zlecenia.
  2. Dotychczasowa historia domeny. Cena jest również uzależniona od stanu strony, jak była prowadzona do tej pory oraz jak dużo nakładu sił wymaga (ocenione po dogłębnej analizie), aby uzyskać satysfakcjonujące pozycje.

Skorzystaj z naszego formularza lub po prostu zadzwoń. Bezpłatnie przeprowadzimy analizę Twojej strony oraz wycenimy naszą usługę. Wiedza, doświadczenie i skuteczność, dzięki tym cechom zaufali nam klienci. Zdecyduj się na naszą usługę, aby się przekonać, że w szybki i bezpieczny sposób polepszysz swoje pozycje w wyszukiwarce, zyskując możliwość pozyskania nowych klientów.

Zobacz projekt