O nas

Historia

Agencja Webmedio została założona w 2009 roku. Zaczynaliśmy od tworzenia małych stron wizerunkowych na prostych systemach cms. Przez 6 lat stworzyliśmy ponad 300 projektów stron i zdobyliśmy doświadczenie w pracy z klientami. Dziś w naszym portfolio można znaleźć realizację dla znanych firm ( Ciech Trading, Ele taxi) oraz instytucji Państwowych (Ministerstwo Rolnictwa, Ministerstwo Ochrony Środowiska, Szpital MSWiA, Urząd Dzielnicy Warszawa Ochota).

Cel

Naszym celem jest tworzenie  serwisów internetowych o podwyższonej jakości, zawierających dedykowane funkcjonalności. Celem jest także optymalizacja szybkości pracy. Aby to osiągnąć, tworzymy nieustannie duże narzędzia (np. autorski system Leonardo), które automatyzują część zadań i dają możliwość tworzenia coraz bardziej zaawansowanych serwisów internetowych.

Metodologia

Stosujemy metody zwinne w zarządzaniu projektami – Agile (Kanban). Dzięki temu podczas realizacji panuje porządek i płynny przebieg informacji. Do minimum ograniczamy  poprawki i zmiany dzięki precyzyjnemu ustalaniu oczekiwań i prezentacji jak największej ilości prac w wersji on-line. Dzięki tej metodyce jesteśmy w stanie skrócić czas realizacji nawet o kilka tygodni.

Wartości Webmedio

1. Uczciwość – to podstawa. Nie podnosimy fikcyjnie stawek. Nie zaniżamy wycen. Podchodzimy uczciwie w stosunku do klientów i naszych pracowników.
2. Terminowość – dotrzymujemy wszystkich terminów zawartych w umowach, a nawet często je wyprzedzamy.
3. Przejrzyste zasady – bez fikcyjnych promocji, rabatów i dodatków, których nie potrzebujesz. Oferta jest przedstawiona konkretnie bez „bełkotu marketingowego”.

Klienci na strony internetowe

Nie stosujemy klasycznego podziału na duże, czy małe firmy, ani na branże. Dla nas znaczenie ma wielkość projektu. Tworzymy proste strony wizerunkowe, oraz średnio rozbudowane serwisy z dedykowanymi funkcjonalnościami.  W związku z powstawaniem aplikacji Leonardo, większość naszych klientów stanowią firmy z sektora MSP.

Kariera

Jeśli masz podobne podejście do pracy, lubisz konkrety i pasjonujesz się technologiami – napisz. Chętnie się spotkamy i porozmawiamy o możliwości współpracy.

Zsięg działania. Czy tylko Warszawa?

Siedziba główna naszej agencji mieści się w Warszawie, ale działamy na terenie całej Polski a nawet świata. Najdalszym zakątkiem dla którego stworzyliśmy stronę internetową jest Nigeria. Klientem była firma, która ochraniała konwoje z pieniędzmi i złotem. Także oprócz Warszawy z przyjemnością podejmiemy się realizacji zleceń dla klientów z całej Polski. 

Zobacz projekt