OFERTA

Projektowanie sklepów internetowych

Dla kogo jest ta oferta?

Dla wszystkich, którym nie wystarczają możliwości masowych kreatorów sklepów.  Dla każdego kto ma wysokie wymagania odnośnie projektu graficznego lub dedykowanych modułów ułatwiających pracę.

Jak powstaje sklep internetowy?

Makieta funkcjonalna

W pierwszej fazie określamy kto jest Twoim klientem, jaka jest konkurencja i jakich metod użyć, żeby maksymalnie ułatwić Ci pracę i zwiększyć sprzedaż. Tworzymy makietę logiczną i jeszcze przed rozpoczęciem projektowania sprawdzamy jak będzie działać nawigacja strony. Wszystko dzięki specjalnemu oprogramowaniu, które daje możliwość zobaczenia makiety w przeglądarce i „przeklikania” sklepu we wstępnej fazie (to przyśpiesza pracę nawet o 3 tygodnie).

Projekt graficzny

Na podstawie przygotowanych makiet projektujemy stronę główną i podstrony (np. podstrona z listą produktów, podstrona produktu, podstrona opisowa, podstrona z filmami itp.) Po zaakceptowaniu wszystkich detali przystępujemy do kodowania.

Wdrożenie w systemie cms

W pierwszej fazie projekty są kodowane do HTML-a, a następnie wdrażane w systemie cms Drupal. Wdrażamy wersję responsywną (skalującą się na urządzenia mobilne), podłączamy płatności on-line i wstawiamy treści. Na koniec przesyłamy mailowo link do gotowej strony.

Przeniesienie na hosting i publikacja

Ostatnia faza to przeniesienie sklepu na Twój hosting i publikacja pod wskazaną domeną. Później możemy pomóc w pozycjonowaniu sklepu.

Ile trwa stworzenie sklepu?

W związku z tym, że wszystko projektowane i kodowane jest od podstaw taka realizacja trwa od 2 do 4 miesięcy. To co może przyśpieszyć prace to przygotowanie całej treści już na starcie prac (to często oszczędność nawet miesiąca czasu).

Czy gotowy sklep można pozycjonować ?

Sklep jest oparty o renomowany system Drupal i zawiera wersję responsywną. Dzięki temu spełnia wszystkie wymagania Google i można go skutecznie pozycjonować. Ofertę i wycenę możemy przygotować po wybraniu fraz kluczowych.

Zobacz projekt