OFERTA

Oferta dla Start up-ów

Pomagamy osiągnąć sukces od podstaw!

Jeśli nie masz czasu czytać zadzwoń do naszego doradcy 504 783 508. Pomożemy Ci w pełnym zakresie od zakupu domeny, po wypozycjonowanie strony i stworzenie wyjątkowego logotypu.


Zobacz w czym dokładnie pomagamy:

  • Pomoc przy wykupieniu domeny firmowej
  • Założenie hostingu dla strony internetowej
  • Skonfigurowanie poczty (założenie adresów w domenie np. biuro@firmamax.pl)
  • Projekt logotypu firmowego
  • Pomoc przy stworzeniu struktury strony internetowej i ułożeniu treści
  • Projekt strony internetowej
  • Wdrożenie strony internetowej w systemie cms
  • Reklama strony w systemie Google Adwords (linki sponsorowane)
  • Pozycjonowanie strony
  • Stała obsługa techniczna i ciągła optymalizacja strony

Wykupienie domeny firmowej 

Jeśli już masz nazwę Swojej firmy znajedziemy najlepiej dopasowaną domenę.  Wykupimy domenę na Twoje dane firmowe i Ty będziesz jej właścicielem. Najczęściej pierwszy rok utrzymania domeny jest darmowy, później to koszt około 100 zł netto rocznie.

Zainstalowanie hostingu dla strony i konfiguracja poczty.  

Skonfigurujemy dla Ciebie wysokiej jakości hosting, gdzie zostanie umieszczona Twoja nowo powstała strona internetowa i poczta firmowa. W ramach tej usługi założymy dla Ciebie adresy mailowe w domenie firmowej (np. biuro@nazwafirmy.pl). Roczny koszt hostingu zaczyna się od 500 zł netto. Jest to hosting zarządzany, który jest optymalizowany i w razie problemów możesz liczyć na wsparcie. Nie stosujemy „haczyków” i zapisów drobnym drukiem, ani fikcyjnych promocji. W razie potrzeby od razu otrzymasz pomoc (nie zostaniesz przełączony do infolinii gdzie ciężko o konkretne wsparcie) tak jak to ma miejsce w dużych firmach.

Zaprojektowanie logotypu

Po przygotowaniu części technicznej czas na część projektową. Zaczynamy od zaprojektowania Twojego logotypu firmowego i przygotowania identyfikacji wizualnej (w zakresie jaki będzie Ci potrzebny). Logotyp jest podstawowym elementem od jakiego zaczyna się później projektowanie strony internetowej.

Pomoc w przygotowaniu struktury treści  

Pomożemy ułożyć treść, tak aby nadawała się do umieszczenia na stronie internetowej. Podzielimy ją na logiczne działy i nadamy priorytety. Czasem warto ograniczyć treść, ponieważ klienci nie mają czasu na czytanie rozległych opisów. Pomożemy także w ułożeniu treści, żeby jej czytanie było przyjemne i zachęcało klientów do pozostania dłużej na stronie.

Projekt strony internetowej

Najpierw wybieramy stylistykę projektu (układ dużych przejrzystych elementów, układ kafelkowy, strona typu one-page itp.). Następnie planujemy do jakich miejsc mają prowadzić odnośniki ze strony głównej i jakie są ich priorytety. Możesz także zamówić od razu wizualizację w wersji on-line dzięki czemu zobaczysz jak będzie wyglądała Twoja strona główna w przeglądarce internetowej (oraz na urządzeniu mobilnym).

Wdrożenie strony internetowej

W tym momencie zamieniamy wszystkie projekty i ustalone detale w kompletną działającą stronę internetową. Twoja strona będzie w pełni responsywna (dopasuje się automatycznie do urządzeń mobilnych). Będzie oparta o system cms Drupal, który zawiera łatwy w obsłudze panel administracyjny. Kilkoma kliknięciami dodasz tam treść, zdjęcia, lub nowe podstrony. Panel nie wymaga ingerencji w kod źródłowy i jest w języku polskim. Po zakończeniu prac przeniesiemy stronę na Twój hosting i opublikujemy pod domeną firmową.  

Reklama w systemie Google Adwords

Gdy strona będzie już działać najszybszym sposobem jej promocji jest reklama w systemie Adwords. Jeśli Chcesz od razu pozyskiwać klientów, strona może się znaleźć w pierwszej 3 wyników nawet w 7 dni od startu kampanii.

Pozycjonowanie 

To działanie długofalowe, efekty będą widoczne po kilku miesiącach. Pierwsza faza to precyzyjne wybranie fraz i rozpoczęcie szeregu prac nad optymalizacją strony. Przy tej formie reklamy zapłacisz tylko za efekt, gdy Twoja strona  dotrze  do pierwszej 10 wyników na wybrane frazy. Do tego czasu najlepiej promować stronę w systemie Google Adwords.

Stała obsługa techniczna

Jeśli chcesz mieć gwarancję, że cały czas optymalizujemy stronę pod kątem nowych wersji przeglądarek internetowych i mobilnych pakiet stałej obsługi będzie idealnym rozwiązaniem. To także gwarancja aktualizacji bezpieczeństwa strony i pomoc przy wprowadzaniu i formatowaniu treści. Koszty zależą od szczegółowego zakresu i ilości godzin pracy.

 

Zobacz projekt