OFERTA

Projektowanie stron internetowych

Zajmujemy się projektowaniem i tworzeniem stron internetowych.

Dbamy, żeby tworzone przez nas strony były funkcjonalne i estetyczne, a nawigacja nie nastręczała problemów użytkownikom. Każda ze wdrażanych przez nas stron wyposażona jest w system CMS. Pozwala on na samodzielną modyfikację treści oraz struktury strony. Wszystkie strony są optymalizowane pod kątem szybkości działania. Przystosowane do późniejszych działań marketingowych związanych ze stroną internetową.

Do każdej tworzonej strony internetowej podchodzimy indywidualnie, przechodząc przez wszystkie etapy tworzenia serwisu internetowego.

KONTAKT

TEL. 504 783 508
EMAIL: info@webmedio.pl

ul. Warszawska 32/7
05-200 Wołomin

Cena strony internetowej.

Wycena strony internetowej jest ustalana na podstawie indywidualnych wymagań klienta. Wpływ na nią mają wymagane funkcjonalności, wymagania dotyczące projektu graficzne, ilość treści jaką musimy dodać do serwisu, ilości grafik jakie musimy zaprojektować, wielkości strony,  systemu CMS na jakim ma być wdrożona.

Oferowane przez nas strony zawierają:

 • system cms  (pełna możliwość edycji strony)
 • nieograniczoną możliwość dodawania podstron i załączników
 • panel w języku polskim (szkolenie z obsługi)
 • kompozytor podstron (możliwa własna konfiguracja układu i dodawanie galerii zdjęć)
 • aplikację do umieszczania plików do pobrania
 • aplikację do umieszczania video na stronie
 • podłączenie statystyk
 • wyszukiwarkę
 • galerię zdjęć
 • komtentarze
 • możliwośc edytowania adresów podstron
 • wstawianie meta tagów
 • możliwość prowadzenia bloga
 • system aktualności
 • formularze
 • pełną responsywność strony
 • możliwość rozbudowy o dodatkowe moduły w przyszłości
 • dodanie dedykowanej faviikony
 • optymalizację pod wymagania Google

Portfolio

CHYL

Strona internetowa dla Kancelarii Prawnej Chyl i Wspólnicy

SG Marketing

Strona internetowa dla firmy SG Marketing

Ciech Trading

Nowa w pełni responsywna strona internetowa dla Ciech Trading. Strona zawiera rozbudowaną strukturę produktową i jest oparta o cms Drupal. Serwis jest zoptymalizowany pod kątem pozycjonowania.

The Whisky Home

Wizerunkowa strona dla domu whisky The Whisky Home. Stylistyka metro.

Żak Ogrody

Firma zajmująca się kostką brukową, wyburzeniami,rozbiórkami oraz ogrodnictwem. Wsparcie w promocji SEM, oraz zapewnienie hostingu i poczty.

Portal Infołupki

Nasza Agencja Interaktywna wykonała portal internetowy dla Państwowego Instytutu Geologicznego. Przygotowanie struktury i makiet, aplikacje dedykowane zintegrowane z Google maps. Miejsce realizacji - Warszawa

Etapy projektowania strony internetowej.

Analiza potrzeb i wymagań klienta.

Na początku współpracy wypełniamy z klientem ankietę, aby ustalić, jakie są jego wymagania. Analizujemy strony internetowe konkurencji i otoczenie rynkowe. Dzięki temu wybieramy optymalne rozwiązanie. Na tym etapie ustalamy jaka stylistyka Państwu odpowiada, czy są jakieś wytyczne odnośnie kolorystyki. Staram się także ustalić kilka serwisów internetowych, które się Państwu podobają. Równie cenną informacją jest lista niepodobających się stron.

Przygotowanie makiety serwisu

Po wstępnych ustaleniach odnośnie projektu graficznego przygotowujemy makietę strony głównej. Pozwala to zobrazować elementy serwisu i ich układ. Po akceptacji makiety tworzymy właściwy projekt graficznego.

Projekt graficzny.

Projekt strony głównej

Stylistyka strony głównej wpływa na stylistykę wszystkie podstrony. Projekt strony internetowej zaczynamy właśnie od niej. Po przygotowaniu projektu wysyłamy go klientowi i z niecierpliwością czekamy na jego ocenę. Jeśli są uwagi, modyfikujemy projekt zgodnie z wytycznymi klienta. Po akceptacji przygotowujemy również projekty graficzne głównych podstron.

Wdrożenie projektu graficznego w systemie CMS

wdrożenie projektu strony w systemie CMS

Kolejnym etapem jest przekształcenie przygotowanych projektów w działającą stronę internetową. Kodujemy ją od razu tak, żeby można było zarządzać treściami przez system CMS. W przypadku średniej wielkości serwisu trwa to między 2 a 5 tygodni. Po zakończeniu prac przesyłamy jego adres Klientowi.

Testowanie strony internetowej

Do przesłanej strony klient może zgłosić jeszcze swoje uwagi. Czcionka jednak okazała się za małą lub nieczytelna? Tło strony jest za ciemne? Nie ma sprawy, możemy to jeszcze zmienić!

Wprowadzenie treści

Po zaakceptowaniu serwisu, wprowadzamy przesłane przez klienta treści. Możemy też na zlecenie klienta przygotować treści i materiały we własnym zakresie. Przygotuje go tak, żeby były zoptymalizowane pod późniejsze pozycjonowanie.

Przeniesienie strony na wskazany hosting

Oferujemy naszym klientom zarządzany hosting, jednak jeśli mają już swój, nie ma problemu, przenosimy gotową stronę na wskazany hosting.

Pozycjonowanie strony internetowej (sprawdź ofertę)

Kolejnym rekomendowanym etapem po utworzeniu przez nas strony jest pozycjonowanie. To czas, kiedy strona powinna zacząć zarabiać.

Szybka i sprawna realizacja

Stosujemy metody zwinne w zarządzaniu projektami (Kanban). Dzięki temu akceptujemy postępy małymi etapami na każdym kroku uzgadniając z Tobą szczegóły. To duża oszczędność czasu i niewielka ilość poprawek projektu. Nasz główny rynek to Warszawa i dzięki prowadzeniu projektów przez opiekuna i kontakcie ososbistym możemy zaoszczędzić nawet do 21 dni pracy. 

Gwarancja jakości stron www

Nasze bogate portfolio  jest potwierdzeniem jakości  jaką oferujemy. Każdą z realizacji możesz zobaczyć w wersji on-line. Dołącz do grona naszych zadowolonych klientów!

 

Tworzenie stron internetowych. Warszawa

Nasza agencja pracuje dla klientów za całej Polski jednak naszym głównym polem działań jest właśnie Warszawa. Stawiamy na kontakt bezpośredni i spotkania, ponieważ taka metodologia może przyśpieszyć realizację projektu nawet o 21 dni. Dla klientów z Warszawy mamy także usługi związane ze szkoleniami oraz edukacją pracowników z działu marketingu. Ponieważ oprócz tworzenia stron internetowych zajmujemy się także pozycjonowaniem oraz kampaniami w Google Adwords.

Zobacz projekt