OFERTA

Projektowanie stron internetowych

Zajmujemy się projektowaniem i tworzeniem stron internetowych.

Dbamy, żeby tworzone przez nas strony były funkcjonalne i estetyczne, a nawigacja nie nastręczała problemów użytkownikom. Każda ze wdrażanych przez nas stron wyposażona jest w system CMS. Pozwala on na samodzielną modyfikację treści oraz struktury strony. Wszystkie strony są optymalizowane pod kątem szybkości działania. Przystosowane do późniejszych działań marketingowych związanych ze stroną internetową.

Do każdej tworzonej strony internetowej podchodzimy indywidualnie, przechodząc przez wszystkie etapy tworzenia serwisu internetowego.

Etapy projektowania strony internetowej.

Analiza potrzeb i wymagań klienta.

Na początku współpracy wypełniamy z klientem ankietę, aby ustalić, jakie są jego wymagania. Analizujemy strony internetowe konkurencji i otoczenie rynkowe. Dzięki temu wybieramy optymalne rozwiązanie.

Zebranie wytycznych do projektu graficznego

Ustalamy jaka stylistyka Państwu odpowiada, czy są jakieś wytyczne odnośnie kolorystyki. Staram się także ustalić kilka serwisów internetowych, które się Państwu podobają. Równie cenną informacją jest lista niepodobających się stron.

Przygotowanie makiety serwisu

Po wstępnych ustaleniach odnośnie projektu graficznego przygotowujemy makietę strony głównej. Pozwala to zobrazować elementy serwisu i ich układ. Po akceptacji makiety tworzymy właściwy projekt graficznego.

Projekt graficzny strony głównej.

Projekt strony głównej

Stylistyka strony głównej wpływa na stylistykę wszystkie podstrony. Projekt strony internetowej zaczynamy właśnie od niej. Po przygotowaniu projektu wysyłamy go klientowi i z niecierpliwością czekamy na jego ocenę. Jeśli są uwagi, modyfikujemy projekt zgodnie z wytycznymi klienta.

Projekty kluczowych podstron

Po akceptacji przygotowujemy również projekty graficzne głównych podstron.

Wdrożenie projektu graficznego w systemie CMS

wdrożenie projektu strony w systemie CMS

Kolejnym etapem jest przekształcenie przygotowanych projektów w działającą stronę internetową. Kodujemy ją od razu tak, żeby można było zarządzać treściami przez system CMS. W przypadku średniej wielkości serwisu trwa to między 2 a 5 tygodni. Po zakończeniu prac przesyłamy jego adres Klientowi.

Testowanie strony internetowej

Do przesłanej strony klient może zgłosić jeszcze swoje uwagi. Czcionka jednak okazała się za małą lub nieczytelna? Tło strony jest za ciemne? Nie ma sprawy, możemy to jeszcze zmienić!

Wprowadzenie treści

Po zaakceptowaniu serwisu, wprowadzamy przesłane przez klienta treści. Możemy też na zlecenie klienta przygotować treści i materiały we własnym zakresie. Przygotuje go tak, żeby były zoptymalizowane pod późniejsze pozycjonowanie.

Przeniesienie strony na wskazany hosting

Oferujemy naszym klientom zarządzany hosting, jednak jeśli mają już swój, nie ma problemu, przenosimy gotową stronę na wskazany hosting.

Pozycjonowanie strony internetowej (sprawdź ofertę)

Kolejnym rekomendowanym etapem po utworzeniu przez nas strony jest pozycjonowanie. To czas, kiedy strona powinna zacząć zarabiać.

Szybka i sprawna realizacja

Stosujemy metody zwinne w zarządzaniu projektami (Kanban). Dzięki temu akceptujemy postępy małymi etapami na każdym kroku uzgadniając z Tobą szczegóły. To duża oszczędność czasu i niewielka ilość poprawek projektu. Nasz główny rynek to Warszawa i dzięki prowadzeniu projektów przez opiekuna i kontakcie ososbistym możemy zaoszczędzić nawet do 21 dni pracy. 

Bezpieczny system cms Drupal

Jest to rozwiązanie wyższej klasy niż popularne masowe systemy (Wordpress i Joomla). Jednocześnie panel administracyjny jest bardzo intuicyjny i jest w języku polskim.  Na bazie tego systemu tworzymy zarówno małe serwisy wizerunkowe jak i rozbudowane portale (takie jak ten http://infolupki.pgi.gov.pl/)

Gwarancja jakości stron www

Nasze bogate portfolio  jest potwierdzeniem jakości  jaką oferujemy. Każdą z realizacji możesz zobaczyć w wersji on-line. Dołącz do grona naszych zadowolonych klientów!

 

Tworzenie stron internetowych. Warszawa

Nasza agencja pracuje dla klientów za całej Polski jednak naszym głównym polem działań jest właśnie Warszawa. Stawiamy na kontakt bezpośredni i spotkania, ponieważ taka metodologia może przyśpieszyć realizację projektu nawet o 21 dni. Dla klientów z Warszawy mamy także usługi związane ze szkoleniami oraz edukacją pracowników z działu marketingu. Ponieważ oprócz tworzenia stron internetowych zajmujemy się także pozycjonowaniem oraz kampaniami w Google Adwords.

Zobacz projekt