OFERTA

Jakie elementy możemy zaprojektować?

Projekt logotypu firmowego

To podstawa konieczna do zaistnienia Twojej firmy w internecie. Na początek zapoznamy się z Twoją branżą i historią firmy. Drugi krok to ustalenie wytycznych i stylistyki. Na tej podstawie przygotujemy projekt logotypu i wprowadzimy korekty. Po zakończeniu prac otrzymasz cały pakiet plików (w różnych formatach i rozszerzeniach w tym w formacie krzywych). Dodatkowo otrzymasz wersję logotypu w „pozytywie” i „negatywie” (czyli całkowicie białą i czarną)

Księga znaku

Jeśli Twoje logo będzie wykorzystywane w różnych materiałach i chcesz mieć gwarancję, że zawsze będzie używane zgodnie z wytycznymi przygotujemy księgę znaku. Jest to dokument opisujący numery kolorów (do druku), użyte czcionki, zasady używania na konkretnych materiałach drukowanych oraz tzw. pole ochronne wokół logo.

Projekt wizytówki firmowej

Ustalimy jakie dane mają się znaleźć na wizytówce i stworzymy projekt spójny z wizerunkiem strony internetowej. Otrzymasz plik gotowy do wydruku – wystarczy przesłać go do drukarni.

5 zasad według których projektujemy logotypy

1. Logo będzie proste. Nie będzie zawierać wielu elementów lub skomplikowanych układów. Przy projektowaniu trzeba od razu wyobrazić sobie jak będzie wyglądało na stronie internetowej, wizytówce, pieczątce, czy na długopisie firmowym. 
2. Łatwo da się zapamiętać. Będzie miało charakterystyczny element, może to być znak graficzny, lub ciekawa czcionka, która sprawi, że klientowi łatwo zapadnie w pamięci.
3. Stylistyka zostanie dopasowana do Twojej branży. Tu ważny jest zarówno znak graficzny, krój czcionki jak i kolorystyka. Wszystkie te elementy muszą nawiązywać do charakteru Twojej firmy. 
4. Będzie czytelne. Ten warunek uzyskamy głównie za pomocą czytelnej czcionki i odstępów między elementami. Jeśli czcionka będzie miała skomplikowany krój, a elementy będą za blisko siebie nikt nie zrozumie przekazu.
5. Będzie maksymalnie w 3 kolorach. To zasada obowiązująca od wielu lat i sprawdzona przez tysiące firm.

Zobacz projekt